• Avarinis durų atidarymas

Spynelių remonto paslauga

+370 (630)­ 222 12

Spynelių remonto paslauga

Sugedo Jūsų automobilio durelių spyna ar uždegimo spynelė? O gal užsikirto pačiu netinkamiausiu metu? Automobilių spynelių remontas Klaipėda – praktiška ir naudinga paslauga, kai sugenda automobilio durų spyna ar užvedimo spynelė.

Jei ištiko tokia bėda, mūsų specialistai pasirengę padėti – atidarysime automobilio dureles, jei sugedo ar užsikirto durų spyna, suremontuosime sugedusią spyną arba pakeisime ją nauja, jei remontas bus netikslingas pasirinkimas. Naudojame tik sertifikuotą, modernią įrangą, todėl garantuojame darbo kokybę ir puikius rezultatus.

Automobilių spynelių remontas Klaipėda – tai įvairių markių automobilių durų ir užvedimo spynelių remonto paslauga. Galite mums pristatyti savo automobilį arba iškviesti mūsų specialistus į vietą, kurioje yra Jūsų transporto priemonė.

Kada prireikia automobilių spynelių remonto paslaugos? Bene dažniausiai tenka remontuoti spynas, kuriose lieka nulaužtas raktelis, kai tiesiog neveikia automobilio užvedimo spynelė ar kai užsikerta automobilio durų spyna. Taip pat padėsime pasirinkti naują spyną, jei Jūsiškė yra neremontuotina. Nulūžus raktui ir jam likus spynoje, suremontuosime spyną ir, esant poreikiui, operatyviai pagaminsime naują raktą automobiliui.

Spynava.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su spynava.lt slapukų politika.

Sutinku
X