• Avarinis durų atidarymas

Privatumo politika

+370 (630)­ 222 12

Privatumo politika

Šia Privatumo politika reglamentuojamas internetinėje svetainėje spynava.lt apsilankančių vartotojų asmeninių duomenų rinkimas ir saugojimas, šių operacijų taisyklės, kliento bei paslaugos teikėjo teisės ir pareigos.
Taip pat Privatumo politikoje numatoma ginčių sprendimo tvarka, teikiamų paslaugų apribojimo ar nutraukimo galimybės ir sąlygos.
Užsisakydamas teikiamas paslaugas ar siųsdamas užklausą dėl jų, vartotojas nurodo, kad susipažino su šia Privatumo politika ir jos nuostatomis bei įsipareigoja jų laikytis.


Duomenų rinkimas ir saugojimas


Internetinėje svetainėje spynava.lt pateikęs asmeninius duomenis, vartotojas sutinka, kad paslaugos teikėjas juos rinks ir saugos paslaugos teikimo tikslais. Paslaugos teikėjo turimi vartotojo asmeniniai duomenys gali būti naudojami tik tais atvejais, kai paslaugos teikėjas turi atsakyti į vartotojo siųstą užklausą, pateikti sąskaitą, informuoti, apie teikiamas paslaugas ir jų eigą. Paslaugos teikėjas įsipareigoja neviešinti saugomų vartotojo asmeninių duomenų ir nesinaudoti jais ilgesnį terminą, nei būtina numatytai paslaugai suteikti. Taip pat visai atvejais laikytis galiojančių duomenų apsaugos ir vartotojo privatumą ginančių įstatymų.
Išimtys: paslaugos teikėjas turi teisę atskleisti saugomus vartotojo asmeninius duomenis tais atvejais, kai taip elgtis reikalauja įstatymai.


Vartotojo teisės ir pareigos


Naršydamas internetinėje svetainėje spynava.lt vartotojas sutinka, kad įrenginyje, kuriuo apsilankė svetainėje, gali būti diegiami slapukai (angl. cookies). Vartotojas turi teisę bet kada pakeisti įrenginio ar naršyklės nustatymus ir šią funkciją išjungti arba nutraukti naršymą internetinėje svetainėje spynava.lt
Pildymamas internetinėje svetainėje spynava.lt esančią kontaktinę formą ar nurodytais kontaktais siųsdamas užklausą dėl paslaugų, vartotojas įsipareigoja nurodyti tikslius ir teisingus asmeninius duomenis.


Paslaugų apribojimas ir nutraukimas


Paslaugos teikėjas pasilieka teisę apriboti paslaugų teikimą ar jį nutraukti, jei vartotojas nepateikia tikslių ir teisingų asmeninių duomenų. Paslaugų teikimas gali būti sustabdytas, kol duomenys bus patikslinti, arba visiškai nutrauktas.
Paslaugų teikimas gali būti nutrauktas ar sustabdytas ir tais atvejais, kai vartotojas atsisako vykdyti finansinius įsipareigojimus.


Ginčių sprendimo tvarka


Visi kilę ginčai tarp paslaugų teikėjo ir vartotojo sprendžiami abipusiu susitarimu. Tais atvejais, kai abipusiu susitarimu ginčių išspręsti nepavyksta, jų nagrinėjimas perduodamas Lietuvos Respublikos teismui.


Baigiamosios nuostatos


Paslaugų teikėjas turi teisę be išankstinio įspėjimo keisti šios Privatumo politikos turinį ir visoje internetinėje svetainėje spynava.lt esančią informaciją, sustabdyti jos prieinamumą ar visiškai pašalinti visą esančią informaciją ar jos dalį.

Spynava.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su spynava.lt slapukų politika.

Sutinku
X