• Avarinis durų atidarymas
  • Avarinis durų atrakinimas
  • Avarinis automobilių atrakinimas

Avarinis durų atidarymas

+370 (630)­ 222 12

Klaipėdoje

Automobilinių raktų gamyba

Automobilinių raktų gamyba

 

  • Raktų gamyba pagal spyną ir priprogramavimas jeigu buvo pamesti raktai.
  • Imobilaizerių, „čipų", transponderių programavimas „pririšimas".
  • Automobilio signalizacijos atjungimas.
  • Automobilinių spynų remontas.
  • Automobilinių spynų montavimas.
  • Avarinis automobilių atrakinimas.

 

Automobilis – daugelio iš mūsų kiekvieną dieną naudojama priemonė, juk ne veltui sakoma, kad šiandien automobilis ne prabanga, o būtinybė. Ypač gyvenantiems ten, kur susisiekimas viešuoju transportu yra labai sudėtingas ar vis dar neįmanomas. Tokiu atveju be automobilio būtų išties sunku įsivaizduoti kelionę į darbą, ugdymo įstaigą ar kur kitur. Šios transporto priemonės svarba mūsų gyvenime verčia skirti jos priežiūrai ypatingą dėmesį, tiek profilaktiškai lankytis automobilio priežiūros centruose, tiek ir pasirūpinti kitais, ją eksploatuoti būtinais elementais, pavyzdžiui, automobilio rakteliu. Ne retai nutinka taip, kad transporto priemonės savininkas raktelį pameta, sugadina ir jis tampa netinkamas naudoti. Tokiu atveju be atsarginio automobilio raktelio išeitį rasti kur kas sunkiau ir brangiau. Todėl geriausia tuo pasirūpinti iš anksto, ypač turint omeny, kad bet kokios rūšies automobilio raktelio gamyba atliekama gana greitai, taigi, laiko nesugaišite, o nuo nemalonių įvykių apsidrausite. Be to, galime pasiūlyti ir platesnį paslaugų paketą. Ne tik gaminame automobilio raktelius, tačiau taip pat galime pasirūpinti ir jų programavimu, signalizacijos išjungimu bei atlikti kitus susijusius darbus Klaipėdoje.

Paslaugos greitai ir kokybiškai

Reikalingas atsarginis automobilio raktelis? Turimas ėmė prastai funkcionuoti ar tiesiog susirūpinote saugumu ir komfortu? Norite apsidrausti, kad bet kokioje situacijoje galėtumėte pasinaudoti atsarginiu automobilio rakteliu ir atsirakinti savo transporto priemonę? Tuomet mūsų siūlomos paslaugos – kaip tik Jums. Automobilių raktų gamyba Klaipėdoje – tai visada greitai ir išskirtinai kokybiškai atliekami darbai. Patyrę mūsų specialistai pasirūpins, kad naują automobilio raktelį gautumėte nedelsiant, o jis veiktų ne ką prasčiau, nei turėtas originalas. Užtikriname, kad automobilių raktų gamyba Klaipėdoje – naudojant tik kokybiškas žaliavas ir taikant pažangiausias technologijas, todėl rezultatas Jūsų tikrai nenuvils. Prireikė šios ar kitų mūsų teikiamų paslaugų? Tuomet susisiekite su mumis kontaktų skiltyje nuodytais telefono numeriu ar elektroniniu paštu ir kuo įmanoma greičiau atsakysime į Jūsų užklausą, suteiksime visą reikiamą informaciją apie Jus dominančią paslaugą, aptarsime darbų terminus ir konkrečią kainą. Mūsų siūloma automobilių raktų gamyba Klaipėdoje – tai kone aukščiausios kokybės ir sparčiausiai teikiamos atsarginių raktų gamybos paslaugos visame mieste. 

Spynava.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su spynava.lt slapukų politika.

Sutinku
X