• Avarinis durų atidarymas

Raktai įvairių markių automobiliams

+370 (630)­ 222 12

Raktai įvairių markių automobiliams

Automobilių raktų gamyba Klaipėdoje – paslauga, kurios prireikia, kai pametamas automobilio raktas ar prireikia papildomo.

Kad ir kaip saugotume savo automobilio raktus, kartais nutinka, kad jie pasimeta arba būna mechaniškai apgadinti taip, jog lieka netinkami naudoti. Ką tuomet daryti? O kas, jei atsarginio rakto neturite? Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę pagaminti automobilio raktą ir neturint pavyzdžio, avariniu būdu neatrakinant automobilio, neapgadinant jo spynos. Žinoma, visuomet naudinga turėti bent porą raktų. Tad automobilio rakto gamyba pasiteisins ne tik rakto netekus, bet ir siekiant išvengti nesklandumų, nuo kurių apsaugo atsarginio rakto turėjimas.

Automobilių raktų gamyba Klaipėdoje – raktai įvairių markių automobiliams: „Audi“, „Bmw“, „Citroen“, „Honda“, „Lexus“, „Mazda“, „Peugeot“, „Toyota“, „Volvo“ ir kiti. Raktų gamybai naudojame pažangias technologijas, modernią įrangą, todėl garantuojame, kad raktas nesiskirs nuo originalo, bus kokybiškas ir puikiai atliks savo funkciją.

Automobilių raktų gamyba gali būti atliekama trimis būdais: pagal rakto pavyzdį (jei pamestas ar kitaip prarastas raktas nebuvo vienintelis), pagal rakto kodą (tam reikalingas VIN numeris), pagal automobilio spyną.

Visiems pagamintiems raktams suteikiama garantija.

Spynava.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su spynava.lt slapukų politika.

Sutinku
X