• Avarinis durų atidarymas

Avarinis durų atidarymas

+370 (630)­ 222 12

Klaipėdoje

Kada kviesti meistrą

Viena didžiausių klientų daromų klaidų – per ilgas delsimas, pastebėjus spynos gedimą ar įtariant artėjantį gedimą. Laiku atliekami spynų remonto  ir profilaktinės priežiūros darbai – tai būdas išvengti rimtesnių nemalonų, spynos užstrigimo ir pan., todėl pravartu į specialistus kreiptis ne tik ištikus rimtesnei nelaimei, bet ir pastebėjus pirmuosius prastėjančio spynos funkcionavimo ženklus. Kokie jie? Kalbant apie būsto, vartų ar garažų durų spynas, tai traškėjimas, pasunkėjęs rakto sukimasis spynoje, sudėtingas ir ilgiau nei įprastai trunkantis rakto įkišimas į spyną ir pan. Kalbant apie automobilio spynas – simptomai gali būti tokie patys: automobilį atrakinti sunku arba nepavyksta to padaryti iš pirmo karto. Tokiais atvejais pravartu į meistrą kreiptis nedelsiant, taip pat gera išeitis – automobilių raktų gamyba Klaipėdoje. Šią paslaugą teikiame itin kokybiškai, o turimas atsarginis raktas gali padėti išvengti nemalonumų, galinčių kilti, jei negalėtumėte patekti į automobilį. Juk namų raktus taip pat turite ne vienus, tad kodėl kitaip turėtų būti kalbant apie automobilį?
Laiku iškviestas meistras ir atsarginių automobilių raktų gamyba Klaipėdoje – tai būdas išvengti nemalonumų ir sutaupyti. Pasirūpinkite savo patogumu ir Jūs!

Spynava.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su spynava.lt slapukų politika.

Sutinku
X