• Avarinis durų atidarymas
  • Avarinis durų atrakinimas
  • Avarinis automobilių atrakinimas

Avarinis durų atidarymas

+370 (630)­ 222 12

Klaipėdoje

Kada reikalingas spynų remontas?

Sugedus spynai dažnas gvildena klausimą: ar sugedusią spyną remontuoti, ar keisti nauja? Jei senosios spynos eksploatavimo laikas jau gana ilgas ir ji nebeatlieka esminės savo funkcijos – saugumo užtikrinimo, tuomet tikslinga ją keisti nauja, o jei Jūsų senoji spyna yra nepasenusi, nesusidėvėjusi ir užtikrina saugumą, tuomet verta ją remontuoti.

Spynų remontas Klaipėda – profesionali ir skubi pagalba, kai iškyla poreikis suremontuoti sugedusią spyną Klaipėdoje ir jos apylinkėse. Remontuojame individualių namų ir butų, automobilių, seifų, garažų, vartų spynas.

Spynų remontas Klaipėda – kada reikalinga ši paslauga? Dažniausiai šios paslaugos poreikis iškyla spynai susidėvėjus, taip pat jei ji buvo netinkamai eksploatuojama, nesilaikoma spynos mechanizmų priežiūros taisyklių, jei spyna buvo atrakinta avariniu būdu, po įsilaužimo. Taip pat neretai spynos remonto prireikia, jei prieš tai spyna jau buvo remontuota ar keista meistro, neturinčio reikiamos kvalifikacijos, savamokslio – tai tik įrodo, kad šį darbą geriau patikėti profesionalams.

Dirbame tik su modernia įranga, tad užtikriname darbų kokybę ir operatyvumą. Spyną galite pristatyti mums arba iškviesti mūsų meistrus į vietą, t. y. namus, biurą ar kitur, kur reikia suremontuoti spyną.

Spynava.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su spynava.lt slapukų politika.

Sutinku
X